Logo

HYUNDAI

Број на оглас: 1904827 | Објавен на: 12.03.2017, 10:45
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Hyundai

Модел: Coupe

Година: 1992

Гориво: Бензин

Километри: 75000

Менувач: Рачен

Каросерија: Купеа

Боја: Жолта

Регистрација: Странска

Цена: 2 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


RASTUREN PO DELOVI POVEKE INFO NA 078-599-892

 Радовиш    Општина: Радовиш

Прати Е-Маил

 Slobodan

Потврден огласувач