Logo

Citroen AX vo delovi

Број на оглас: 1907292 | Објавен на: 04.09.2017, 11:19
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Citroen

Модел: AX

Година: 1995

Гориво: Бензин

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Citroen ax za delovi ima se do posledno stravcre masina ekstra i menjac petostepen limarija site stakla branici dobri . ima i nekoi delcinja za citroen ax 1.5 dizel prakam i po kargo masinata i menjacot odgovaraat na citroen saxo i pezo 106 ............

 Кратово

Прати Е-Маил

 Stefan

Потврден огласувач