Logo

Изработка на нови комори / комора, за фурни / пекари

Број на оглас: 1907424 | Објавен на: 02.12.2016, 11:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Храна, Готвење, Гастрономија

Вид на оглас: Се продава


Цената зависи од големината на комората, и материјалот од кој сакате да се изработи...
_____________________________________
-Вршиме сeрвис на секаков вид на пекарски машини како и продажба.
-Преработка на фурна од нафта на дрва.
-Изработка на греење за домот од вашата фурна без никаква промена на квалитетот на работа на фурната.

 Тетово    Општина: Тетово

Прати Е-Маил

 Христијан