Logo

Daewoo Damas

Број на оглас: 1908379 | Објавен на: 25.03.2017, 20:19
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.300 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава


Се продава комбе DAEWOO DAMAS во исправна состојба. Може да се види.

 Кратово

Прати Е-Маил

 Dragan