Logo

Сончеви колектори / Soncevi kolektori

Број на оглас: 1908565 | Објавен на: 12.07.2020, 07:48
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД

Категорија: Продавници, Трговија / Останато

Вид на оглас: Се продава


Продажба монтажа сервис и одржување на сите типови сончеви колектори.Моментален попуст до 15% на робата од лагер.

 Неготино    Општина:Неготино

Прати Е-Маил

 Про Солар технолоџис (претпријатие)

Потврден огласувач