Logo

VO DELOVI SKODA FABIA 1.2 BEN 2009

Број на оглас: 1908857 | Објавен на: 21.09.2019, 10:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Skoda

Модел: fabia

Tип на делови: Делови за Сервис и одржување

Цена: 11.111 €

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


VO DELOVI FABIA 1.2 1.4TDI 2009
SAMO VO DELOVI

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 goran

Потврден огласувач