Logo

fikna zabica kompletna za skele stega spojka kajli dr

Број на оглас: 1909274 | Објавен на: 03.10.2020, 18:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 220 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Железарија

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Наше Лично Производство и Продажба и Достава Веднаш...

А - Тестирани производи

1. ПРОИЗВОДИ ЗА ГРАДЕЖНИШТВО
Жабици за скеле стабилни и вртливи, со и без Т-штрафови
Кајли за шеловање на оплати,
Натезни глави за во градежништвото,
Продолжетоци за скеле,
Коцки(калупи) за испитување на бетон.


Достава по карго или лично
*Примат Дооел Штип* Ул Верациривири бр.20 Штип
Дипл.маш.инг.Лазар Јорданов 070 210776 тел.фах.032 380375
E-mail...primatstip@yahoo.com

цени по договор на големо и мало
начин на плаќање модел и достава.....
.. производи како на сликите...
.. побарајте не.....за се има договор..
.. 26 години Македонски Производи..

 Дебар    Општина:Дебар

Прати Е-Маил

 PRIMAT STIP Lazo Jordanov

Потврден огласувач