Logo

PASSAT

Број на оглас: 1909497 | Објавен на: 20.05.2018, 10:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Passat

Година: 1997

Гориво: Бензин

Километри: 130000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2017

Сила на моторот: 16 kw / 22 ks

Цена: 2 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


REGISTRIRAN MNOGU ZACUVAN SE GLEDA OD SLIKITE MOZE ZAMENA ZA KARAVAN ILI MONOVOLUMEN TEL 072 234 980

 Неготино    Општина: Неготино

Прати Е-Маил

 ile

Потврден огласувач