Logo

PRODAVAM KUKA SO DVORNO MESTO

Број на оглас: 1909579 | Објавен на: 22.10.2020, 14:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2

Квадратура: 300 m²

Број на спратови: Приземје

Греење: Нема

Дворна површина: 300 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Стара

Опрема: Празен

Број на балкони: Нема

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација: Југ

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVA KUKA 65 KVADRATI SO DVORNO MESTO 230KVADRATI IMA I SUPA 12KVADRATI
KUKATA SE NAOGJA NA MNOGU PROMETNO MESTO I JA BIDUVA ZA SEKAKVA NAMENA .
SE NAOGJA NA GLAVNIOT PAT PRILEP-KRUSEVO
---MOZE I ZAMENA ZA STAN VO PRILEP ILI SKOPJE--
078 430 455

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 saso

Потврден огласувач