Logo

golf 4 stopovi

Број на оглас: 1909769 | Објавен на: 01.08.2020, 20:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: golf 4

Tип на делови: Осветлување

Цена: 3.000 МКД

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


originalni stopovi valeo,na viber +389 77 858 796

 Кочани    Општина:Кочани

Прати Е-Маил

 vanco

Потврден огласувач