Logo

Zenska alka, so swarovski elementi

Број на оглас: 1911958 | Објавен на: 13.01.2019, 13:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.800 МКД

Категорија: Часовници и Накит / Накит / Женски Stainless steel накит / Бразлетни/Белегзии

Вид на оглас: Се продава


Se prodava nova zenska alka so swarovski elementi od Oriflame, odlicen podarok za vasata poubava polovina.

 Скопје    Општина: Гази Баба

Прати Е-Маил

 Nikita

Потврден огласувач