Logo

BSI VALEO PSA 96 434 933 80 CITROEN

Број на оглас: 1912011 | Објавен на: 08.10.2018, 13:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Citroen

Модел: Xsara

Tип на делови: Електрични делови

Цена: 2.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Izvadeno od Citroen Xsara

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 ALEKSANDAR

Потврден огласувач