Logo

taxi taksi prevoz Skopje-Solun ili Sofija-Skopje 60€

Број на оглас: 1914797 | Објавен на: 22.06.2018, 22:01
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 80 €
Цената не е фиксна

Категорија: Услуги, Сервисери / Возило, Превоз, Транспорт / Такси услуги

Вид на оглас: Се продава


Skopje-Sofija-Skopje:80€
Skopje-Solun-Skopje:80€
Skopje-Beograd-Skopje:150€
Skopje-Ohrid-Skopje:60€
Skopje-Prisina:50€
Skopje airport-Skopje:900den.
Soping za Solun ili Sofija 80€
Rezervirajte.Dokolku ima rezervacija vo spotiven pravec vasata cena ke bide -50%
Tel.&Viber:071361822

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 saso

Потврден огласувач