Logo

GARMIN GPS X20

Број на оглас: 1915690 | Објавен на: 17.02.2017, 17:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.300 МКД

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Авто Hi-Fi и Навигација / Навигација

Вид на оглас: Се продава


Prodavam GARMIN GPS NAVIGACIJA ZA LAP TOP

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Davor

Потврден огласувач