Logo

Sedista za BMW

Број на оглас: 1915996 | Објавен на: 22.05.2017, 09:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 320d

Tип на делови: Останато

Цена: 20 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Sedistata sa od BMW 320d E46. Ednoto e malku osteteno.

 Виница    Општина: Виница

Прати Е-Маил

 Ivan

Потврден огласувач