Logo

BMW X5 Sport 2008 God 170000km

Број на оглас: 1917636 | Објавен на: 27.03.2018, 02:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: X 5

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Црна

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 03.2017

Сила на моторот: 235 kw / 320 ks

Цена: 13.000 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava BMW X5 so pominati 170000km
Extra socuvano ,proverka vo bilo koj BMW servis realna kilometraza so servisna kniska,uvezeno od Italija na BG tabli MOZE ZAMENA ZA PONOVO
TEL: 071452421


 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 a