Logo

Hyundai Lantra 1.8

Број на оглас: 1917983 | Објавен на: 15.01.2017, 13:45
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Hyundai

Модел: Lantra

Година: 1997

Гориво: Бензин

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Цена: 1.100 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Vo vozna sostojba,registirana,mozna e zamena!

tel 078/656-146

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 Robert

Потврден огласувач