Logo

usb polnac

Број на оглас: 1919028 | Објавен на: 09.01.2019, 18:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 100 МКД

Категорија: Моторни Возила / Останато

Вид на оглас: Се продава


usb полнач за автомобил со еден порт, со заштита од оптоварување.

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 Zlatko

Потврден огласувач