Logo

Planinski med

Број на оглас: 1919094 | Објавен на: 26.11.2020, 18:19
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 400 МКД
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Храна и готвење / Здрава храна - Мед

Вид на оглас: Се продава


Се продава високо квалитетен,чист,природен,планински мед кристализиран и течен од Малешевските планини. Продажба на мало 400 денари а на големо зависи од количината.

 Берово    Општина:Берово

Прати Е-Маил

 med

Потврден огласувач