Logo

Motokultivator HONDA F800 - uvoz od JAPONIJA- so freza

Број на оглас: 1919475 | Објавен на: 23.05.2017, 14:34
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 800 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


Мотокултиватор HONDA F800
Увоз од ЈАПОНИЈА
Гориво - Бензин

Цена - 800 eur
Информации на телефон 075 457 991

 Неготино    Општина: Неготино

Прати Е-Маил

 ГУМИ ПРОТЕКТ ДООЕЛ

Потврден огласувач