Logo

Bosch Stolna Brusilka GSM 200 - 700W

Број на оглас: 1919920 | Објавен на: 26.01.2019, 16:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 250 €
Цената не е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Вид на оглас: Се продава


Продавам малку искористена, скоро нова столна брусилка Bosch GSM 200.

Моќност: 700 W
Вртежи во минута: 2800
Димензии: 200/25 x 32 мм

Исто така продавам и други алати кои може да ги проверете на следниот албум: http://www.imgur.com/a/bsEBl

 Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

 Ert

Потврден огласувач