Logo

Rakija

Број на оглас: 1920256 | Објавен на: 12.01.2017, 12:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 120 МКД

Категорија: Храна и готвење / Пијалаци

Вид на оглас: Се продава


Domasna Rakija .Madzun.Vino domasno. Crno i belo.Mastika domasna.Cena Zavisi od Pobaranata kolicina.

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Angelco

Потврден огласувач