Logo

Se prodava-menuva vikendica vo d.Matka

Број на оглас: 1920263 | Објавен на: 15.03.2020, 16:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 100 m²

Број на соби: 4

Греење: Дрва

Наместена: Да

Цена: По Договор

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava vikendica vo d.Matka so vkupna povrsina od 100 m2 , Mozna e i zamena za vikendica vo Star Dojran . kontakt tel.070-832-916 Pero

 Скопје    Општина:Карпош

Прати Е-Маил

 Stevan

Потврден огласувач