Logo

mondeo

Број на оглас: 1920792 | Објавен на: 27.03.2017, 12:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Mondeo

Година: 1994

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Цена: 550 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


mondeo mk 1 1994 godina vo vozna sostojba, mnogu dobar motor pali vozi 4 zimski gumi funkcionira se na nea (motor, menjac, elektronika site mahanicki delovi se ispravni) vo vozna sostojba,so defekt kaj lev amortizer. Mozi da se proba bez problem. Mozna zamena

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 zoran

Потврден огласувач