Logo

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО КАПИШТЕЦ

Број на оглас: 1921253 | Објавен на: 24.01.2017, 11:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 67

Греење: Централно

Спрат: 6

Цена: 73.000 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


СЕ ПРОДАВА СТАН НА УЛ.НАРОДЕН ФРОНТ БР.7 ( ПОРАНЕШНА ФЕРШПЕД ЗГРАДА) СО 2 СПАЛНИ, КУЈНА, 2WC, ТЕРПЕЗАРИЈА, ТЕРАСА 10М2 И ПОДРУМ. ЦЕНА ПО ДОГОВОР.

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Violeta

Потврден огласувач