Logo

Stan , ul. M.Tito Bogdanci.Mnogu povolno-cena po dogovor

Број на оглас: 1922455 | Објавен на: 22.03.2017, 18:34
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 78 m²

Греење: Дрва

Спрат: 1 кат

Цена: 21.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVA TROSOBEN STAN, 78M2 NA UL.M.TITO 22 BOGDANCI NA JUZNA STRANA. CENATA E MNOGU POVOLNA.
INFO NA TEL: 078 221 981 i 078 733 185.

 Гевгелија    Општина: Богданци

Прати Е-Маил

 Anca