Logo

Се продава реновиран еднособен стан

Број на оглас: 1922886 | Објавен на: 27.03.2017, 20:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2

Квадратура: 33 m²

Греење: Дрва

Спрат: Приземје

Цена: 21.500 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Се продава реновиран еднособен стан во населба Баби, на улица Лески 72 со корисна површина од 33м2, светларник 5м2, подрум 10м2 и плус клима и каминче. За повеќе информации јавете се.

 Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

 Лилјана