Logo

DISKOVI za opel vectra

Број на оглас: 1923869 | Објавен на: 13.07.2020, 21:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: vectra

Tип на делови: Систем за сопирање /Кочници

Цена: 1.500 МКД

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


diskovite se od opel vectra B karavan 1998
zadni so 4 dupki
ne se osteteni i ne se krivi

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 kristijan

Потврден огласувач