Logo

Passat

Број на оглас: 1924103 | Објавен на: 17.03.2018, 09:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Passat

Tип на делови: Делови за Сервис и одржување

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Prodavam polovni delovi za pasat 2.0 8 V 115 ks godina 1994. Donesen od shvajcarija se prodavat na delovi, site delovi se zdravi.

Огласи од: Florim

Florim

Кичево

Станете Премиум член

 Florim

Потврден огласувач