Logo

Zenski skijacki pantaloni

Број на оглас: 1924134 | Објавен на: 14.02.2016, 20:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.500 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Спортска опрема и активности

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat zenski skijacki pantaloni dvapati obleceni, znaci voopsto ne se koristeni. Brojceto e 40, firmata e ICE PERK. Kupeni se minata sezona 2015 g. i samo dvapati obleceni. Kupeni se vo ADDIDAS.

 Тетово    Општина: Тетово

Прати Е-Маил

 Gjoke