Logo

Pioneer GM2000A

Број на оглас: 1924649 | Објавен на: 19.01.2019, 08:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.500 МКД

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Авто Hi-Fi и Навигација / Појачало

Вид на оглас: Се продава


Cisti 2x100w ili mono bridge za woofer 1x200w
077/670-001

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Vladimir

Потврден огласувач