Logo

BMW 118d M-Paket -05

Број на оглас: 1924752 | Објавен на: 14.06.2017, 14:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 118

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2017

Сила на моторот: 90 kw / 122 ks

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam BMW 118d
-servisirana
-registrirana do 11/2017
-4x Novi gumi Fulda M+S (2015)
-Xenon/Bi-Xenon/Recaro Sedista
info 070326504

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 Migjen