Logo

SE PRODAVA MENGEME ZA REZENJE CEVKI

Број на оглас: 1925097 | Објавен на: 15.02.2016, 17:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 100 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати

Вид на оглас: Се продава


Se prodava mengeme za rezenje navoj na cevki , ''Pionir ''
LED lampa i klupna za cevki nova do 1'÷ , ima nozevi.1'÷ i 1/4 - 3/8 ÷ 1/2 - 3/4L ÷ 1/2 - 3/4D - cetiri para nozevi .

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Asan Memedov