Logo

Комплетно опремен трособен стан на 5-ти кат-2007 год.

Број на оглас: 1926108 | Објавен на: 02.04.2017, 20:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 72 m²

Греење: Соларна енергија

Спрат: 5 кат

Цена: 40.000 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Трособен стан од 65 + балкон 7м2, нова градба 2008 год. со PVC дограма марка-Rehau(5-коморна),нова инсталација струја-вода,нови медијапански внатрешни врати,амбиентално осветлување.
Станот се наоѓа на 5 кат-без лифт а во 2015 година комплетно е променет покривот со најквалитетен ребрест лим. Голема тераса (8 м2) со прекрасен поглед, ул.Димче Лахчански бр.21/22 Битола. Има дневна со трпезарија, спална-со вграден гардеробер и детска соба, купатило во одлична реновирана состојба, со функционален соларен систем.За заинтересирани за покуќнината-цени по договор! Моб.тел.071 26 75 71

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 dejan

Потврден огласувач