Logo

185/65/15 195/65/15 205/60/15

Број на оглас: 1926561 | Објавен на: 20.08.2017, 20:50
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 800 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


185/65/15-continental
195/65/15-pirelli-prodadeni
205/60/15-toyo-prodadeni

Cenata e za parce,gumite se parovi !

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 Robert

Потврден огласувач