Logo

Bosch Ubodna Pila GST 100 BCE

Број на оглас: 1926680 | Објавен на: 05.10.2018, 20:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 180 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Вид на оглас: Се продава


Продавам малку користена, скоро нова убодна пила од Bosch - GST 100 BCE со моќност од 650W. Пилици не се вклучени со алатот, меѓутоа имам разни варијанти од Bosch

Исто така продавам и други алати кои може да ги проверете на следниот албум: http://www.imgur.com/a/bsEBl

 Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

 Ert

Потврден огласувач