Logo

mallter

Број на оглас: 1927376 | Објавен на: 27.05.2019, 02:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Молери гипсери фасадери

Вид на оглас: Се продава


mallterisanje so gotov mallter i so gipsani mallter mp75 - Fasada - gletovanje - farbanje - dekorativni lajsni - gips karton i drg....

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 moler

Потврден огласувач