Logo

Prodavam traktor FORDSON

Број на оглас: 1929741 | Објавен на: 18.08.2017, 23:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 100.000 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


Traktorot e vo dobra sostojba,42 KS , zameneti filtri i ulje.mozna e zamena za slep prikolka dvoosovinka ,HITNO

 Струмица    Општина: Василево

Прати Е-Маил

 Stole

Потврден огласувач