Logo

VW POLO FOX 1.4 16V 2001'/DELOVI

Број на оглас: 1931764 | Објавен на: 05.01.2017, 10:43
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила/за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


VW POLO FOX 1.4 16V 55KW 2001GOD/IMA SE STO VI TREBA/EFTINO/GARANCIJA/PRAKAM PO KARGO/KOLATA NE SE PRODAVA CELA

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 VW

Потврден огласувач