Logo

Графички дизајн Graficki dizajn

Број на оглас: 1931844 | Објавен на: 20.02.2016, 14:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Услуги, Сервисери

Вид на оглас: Се продава


Graficki uslugi:
- Katalozi
- Flaeri
- Vizit karti
- Logoa
- Pakuvanja
- Menija
- Vektorizacija

* Зависно од видот на вашата услуга и нејзината комплексност варира и цената.
Повици по 17:00 часот на 077-544-018
Мејл: jov.rade7@gmail.com

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Rade