Logo

@@APARTMAN@@

Број на оглас: 1932003 | Објавен на: 16.04.2016, 07:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Вид на оглас: Се продава


SE IZDAVA APARTMAN ODMA DO ZICARARA,SO POSEBEN VLEZ,KUPARTILO,SOBA,TV,WI FI,KUJNA I PRESOBJE,

 Крушево    Општина: Крушево

Прати Е-Маил

 janku