Logo

Конвектор за здрава храна на пареа

Број на оглас: 1932084 | Објавен на: 07.05.2020, 12:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.500 МКД

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Микробранови

Вид на оглас: Се продава


Конвекторот е ново,италијански квалитет.Цена 3500 ден.
информации: 077/790-857
email: angelacvetkoska@hotmail.com

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 Vera

Потврден огласувач