Logo

ОТКУПУВАМ ХАВАРИСАНИ, ЗАРИБАНИ ИЛИ БЕЗ ДОКУМЕНТИ КОМБИЊА

Број на оглас: 1932112 | Објавен на: 28.03.2020, 17:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 10.000.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се бара / Можна е замена


ОТКУПУВАМ ХАВАРИСАНИ КОМБИЊА, ЗАРИБАНИ КОМБИЊА ИЛИ БЕЗ ДОКУМЕНТИ КОМБИЊА.
ЈАВЕТЕ СЕ ЌЕ СЕ ДОГОВОРИМЕ.

КОНТАКТ 070-701-041 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
КОНТАКТ 070-701-041 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
КОНТАКТ 070-701-041 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
КОНТАКТ 070-701-041 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
КОНТАКТ 070-701-041 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
КОНТАКТ 070-701-041 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
КОНТАКТ 070-701-041 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
КОНТАКТ 070-701-041 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 stefan

Потврден огласувач