Logo

Se izdava stan[sobi] vo centar na Bitola

Број на оглас: 1932725 | Објавен на: 13.06.2019, 08:03
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Број на соби: 1,5

Квадратура: 32 m²

Греење: Струја

Спрат: Поткровје

Тип на станот: Во куќа

Состојба: Нов

Опрема: Наместен

Лифт: Не

Година на градба: 84

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Југ

Цена: 1 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Se izdava mal stan [ sobi ] vo kuka potkrovje vo centarot na gradot vo blizina na oficerski dom so balkon, kupatilo i kujna, internet, kablovska itn. Stanot e namesten .Cena mnogu povolna.... .. INFORMACII ISKLJUCIVO NA TEL:075 822 095 075822095 075822095 075822095 Dolniot telefon ne e aktiven .

  Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

  GORAN

Потврден огласувач