Logo

Бугарски пасош и Лична карта

Број на оглас: 1933398 | Објавен на: 26.03.2017, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
Цената е фиксна

Категорија: Останато

Вид на оглас: Се продава


Посредувам за поднесување на документи за бугарско државјанство и бугарски пасош, преведување на македонска возачка во бугарска возачка дозвола за сите категории, АДР лиценца и отварање на фирма во Бугарија МОБ. 077-851-026/ 071-654-254 За услугата плаќате по нејзино завршување.

 Крива Паланка    Општина: Крива Паланка

Прати Е-Маил

 doce