Logo

Audi A5

Број на оглас: 1933590 | Објавен на: 18.11.2017, 14:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A5

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Купеа

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила

Вид на оглас: Се продава


2.7 tdi. Top sostojba kompletno servisirana. Novi gumi zimski so 17ki bandazi i letni 20ki so dobri gumi

 Радовиш    Општина: Радовиш

Прати Е-Маил

 Alto-ve (претпријатие)

Потврден огласувач