Logo

Velosiped Merida Matts 15

Број на оглас: 1933777 | Објавен на: 16.09.2020, 23:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Вид на велосипедот: Механички

Пол: Машки и женски

Големина на тркало: 26 "

Големина на рам: 18 "

Цена: 200 €
Цената е фиксна

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


vo odlicna sostojba

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 Sasko