Logo

Toshiba camileo s30

Број на оглас: 1934060 | Објавен на: 10.03.2018, 20:43
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 15 €

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Видео камери - Дигитални / Останато

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Toshiba camileo s 30

Kamerata ponekogas ima problem so citanje na memoriskata karticka. Drugo se raboti odlicno

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 ivica

Потврден огласувач