Logo

Digitalna kamera

Број на оглас: 1934194 | Објавен на: 22.02.2016, 12:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 45 €
Цената не е фиксна

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија

Вид на оглас: Се продава


Digitalna kamera 5.3 - 8 megapixel + zoom
Samsung
Hp
....
600 denar 1 aparat
5aparati 40 euro

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Berat