Logo

Opel Vectra 2.0 dti

Број на оглас: 1934385 | Објавен на: 29.04.2017, 10:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Vectra

Година: 1997

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Цена: 1.300 € Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava Opel Vectra 2.0 dti Kolata e vo odlicna sostojba pali vozi. Mnogu mala potrosuvacka 5 l na otvoreno 6 niz grad. Mali grebnatini od leva strana ne e udirana. Nema skapano delovi, motor odlicen akomulator pod garancija. Istecena registracija. Cenata e fiksna za pomalku ne se javuvajte

 Кичево

Прати Е-Маил

 Brmmmmm

Потврден огласувач